Kadıköy, İstanbul, Türkiye+90 (216) 577 52 96info@ankaanalitik.com.tr


Anasayfa » NUMUNE HAZIRLAMA CİHAZLARI

EQR-200 Titreşimli Halkalı Değirmen

    Equilab EQR-200 Titreşimli halkalı değirmen, özellikle cam, toprak, cüruf, metalik oksit, ferro alaşımlar, çimento ve seramik malzemeler gibi çok çeşitli örneklerde analitik tane boyutları elde etmek için tasarlanmış bir öğütme değirmenidir.
EQR-200 Değirmen yarı sert malzemeden en sert malzemelere, daha kırılgan veya lifli olan çok çeşitli malzemeleri hızlı bir şekilde öğütebilir.
EQR-200 dayanaklı bileşenlerinin sayesinde uzun çalışma süreleri boyunca sorunsuz bir şekilde öğütme yapabilir. Ayrıca, tüm özellikleri kontrol ettiğiniz dijital tam renkli bir ekrana sahiptir.
İç kısmı kaplayan akustik yalıtım ile öğütme işlemi sırasında gürültü seviyesine düşük seviyelerde tutarak kullanıcının fazla gürültüye maruz kalmasını önler.
EQR-200 Öğütme kavanozlarını sabitleme sistemi ve aynı zamanda motorun tamamen durana kadar açılmasını önleyen kapının kilitleme sistemleri sayesinde oldukça güvenilir bir cihazdır.
EQR-200 Değirmenindeki frekans dönüştürücü, her numune türü için motor hızının en uygun şekilde ayarlanmasına izin vermenin yanı sıra, ünitenin çalışma hızına ulaşırken ve yavaşlarken bir hızlanma veya yavaşlama rampası kullanarak gerçekleştirir. Bu özellik cihazın başlatma ve durdurma işleminde kontrol dışı titreşimini önler.

 

Özellikler

Referanslar
arçelik


TEKLİF İSTEĞİ
Fiyat Teklifine mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin.
Hızlı Geri Dönüş
24 saat telefon desteği

Cihazlarımız ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat seçenekleri için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Herhangi bir soru sormak için arayın

+90 (216) 577 52 96


Temasta Olun

19 Mayıs Mahallesi Sumer Sokak Sumko Sitesi A7 BLOK NO:3CL İç Kapı No:4, 34736 Kadıköy/İstanbul

info@ankaanalitik.com.tr

+90 (216) 577 52 96

Abone Ol

© AnkaAnalitik.com.tr. All Rights Reserved. Designed by Bayraktar Tasarım