Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » Kurumsal

Hakkımızda

HakkımızdaANKA ANALİTİK MEKATRONİK SAN TİC LD ŞTİ

ANKA ANALİTİK olarak, 20 yıldan bu yana kimyasal analiz, kalite kontrol, ve laboratuvar cihazlarımız ile malzeme kalitesi ve verimliğinin arttırılmasında, üretim teknolojilerinin geliştirilmesinde katkıda bulunduğumuz reel sektör firmalarına, dünya üretim süreçlerini kökünden değiştiren 3D Yazıcı Sistemlerimizle destek olmaya devam ediyoruz.

Anka Analitik, bünyesinde metalurji, kimya, boya, çimento, seramik-porselen, madencilik, gübre sanayi, çevre ve kalite kontrol laboratuarları, dental, medikal, kuyumculuk, savunma sanayi, havacılık, üniversiteler, enstitüler ve kamu kuruluşlarına yönelik; spektral analiz cihazları, optik emisyon spektrometreleri, numune hazırlama cihazları, 3D yazıcı sistemleri, tahribatsız muayene cihazları, Partikül Boyut (Tane Dağılım) Analiz Cihazları, Partikül Karakterizasyon cihazları, XRF Spektrometreleri, X-Ray Difraktometreleri ve ICP-OES/ICP-MS, Atomik Absorbsiyon, XRF gibi cihaz sarfları başta olmak üzere bir çok alanda hizmet sunmaktadır.

Anka Analitik, Türkiye satış temsilciliğini yaptığı dünya çapında saygın firmaların ürünlerinin satış sonrası servisini de bünyesinde barındırarak, müşterileriyle sürekli ve sağlıklı ilişkiler kurma prensibini taşımaktadır.

Anka Analitik, her grup üründen ayrı ayrı sorumlu mühendis kadrosuyla satış ve servis hizmetlerini, müşteri memnuniyetini en önde tutacak şekilde, aynı kadronun sorumluluğunda yönetmektedir. Böylece, satış ve sonrası servis hizmetlerinde güven ve diyalog sürekliliği sağlandığı gibi, her grup kendi alanında detaylı uzmanlık becerilerine de sahiptir.

Anka Analitik, bünyesinde çalışan mühendislerinin 15 yıla ulaşan sektör tecrübesine ek olarak üretici firmaların her yıl düzenli olarak servis– teknik eğitimelerini takip ederek, satış ve servis alanında her türlü yetkiye ve yetkinliğe sahip olmaları, çevik ve yenilikçi bir takım yaratmaktadır.

Üretici firmalarla sağlanan uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler, Anka Analitik firmasını, ülkemizin bulunduğu coğrafyadaki diğer ülkelere de satış ağını genişletmeye yöneltmiştir.

Sahip olduğu TSE ve Sanayi Bakanlığı belgeleri ile kamu kuruluşlarında iş bitirmeleri mevcuttur.

Yakın gelecekte, kendi bünyesinde yerli üretim amacıyla ileriye yönelik yatırımlar için gerekli altyapı çalışmalarını başlatan Anka Analitik, ülkemize katmadeğer sunma sorumluluğunu da kendine hedef seçmiştir.

Vizyonumuz:

Analiz sektörünün mühendislik çözümlerinde müşterilerin öncelikli tercihi olmak.

Rehber İlkelerimiz:

  • İş ahlakına ve yasalara saygılı olmak
  • Müşterilere, çalışanlara, tedarikçilere ve ortaklara değer vermek
  • Doğru ve uygun mühendislik çözümleri üretmek
  • Güvenilen ve kaliteden ödün vermeyen bir kurum olmak
  • Faaliyet konularımızda uzman olmak
  • Kurumsal yönetim ilkelerine bağlı kalmak

Amaç ve Hedeflerimiz (Misyonumuz):

  • Müşterilerimize sürdürülebilir değer artışı sağlamak
  • Kalitesi tartışılmaz ürün ve hizmetler sunmak
  • Sektör ve pazardaki değişimleri anlamak ve yeniliklere adapte olmak
  • Müşterilerimize kazandırmak ve kazanmak
  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2022 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved