Kadıköy, İstanbul, Türkiye+90 (216) 577 52 96info@ankaanalitik.com.tr


Hakkımızda

ANKA ANALİTİK olarak, 20 yılı aşkın süredir kimyasal analiz, kalite kontrol, ve laboratuvar cihazlarımız ile malzeme kalitesi ve verimliğinin arttırılmasında, üretim teknolojilerinin geliştirilmesinde katkıda bulunduğumuz reel sektör firmalarına destek olmaya devam ediyoruz.

Anka Analitik, bünyesinde metalurji, kimya, boya, çimento, seramik-porselen, madencilik, çevre ve kalite kontrol laboratuarları, medikal, kuyumculuk, savunma sanayi, havacılık, üniversiteler, enstitüler ve kamu kuruluşlarına yönelik; Spektral Analiz Cihazları, Optik Emisyon Spektrometreleri, Numune Hazırlama Cihazları, ICP-OES / ICP-MS, AAS, XRF cihazlarının sarfları,  Partikül Boyutu (Tane Dağılımı) ve Partikül Şekli Analiz Cihazları, Nanopartiküllü Süspansiyon ve Emülsiyon Boyut Dağılımı ve Zeta Potansiyeli Analiz Cihazları, Toz Karakterizasyon Cihazları, Yığma / Sarsma / Gerçek Yoğunluk Analiz Cihazları, Bet Yüzey Alanı ve Gözenek Karakterizasyonu, Fiziksel ve Kimyasal Adsorpsiyon Sistemleri, XRF Spektrometreleri, X-Ray Difraktometreleri (XRD) başta olmak üzere bir çok alanda hizmet sunmaktadır.

Türkiye satış temsilciliğini yaptığımız dünya çapında saygın firmaların ürünlerinin satış sonrası servis desteğinide bünyemizde barındırarak, müşterilerimizle sürekli ve sağlıklı ilişkiler kurma prensibini taşımaktayız.

Anka Analitik, her grup üründen sorumlu mühendis kadrosuyla satış ve servis hizmetlerini, müşteri memnuniyetini en önde tutacak şekilde, aynı kadronun sorumluluğunda yönetmektedir. Böylece, satış ve sonrası servis hizmetlerinde güven ve diyalog sürekliliği sağlandığı gibi, her grup kendi alanında detaylı uzmanlık becerilerine de sahiptir.

Anka Analitik, bünyesinde çalışan mühendislerinin sektör tecrübesine ek olarak, üretici firmaların düzenlediği  eğitimleri takip ederek, satış ve servis alanında her türlü yetkinliğe sahip olmaları, çevik ve yenilikçi bir takım yaratmaktadır.

Üretici firmalarla sağlanan uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler, Anka Analitik firmasını, çevre ülkelere satış ağını genişletmeye yöneltmiştir.

Sahip olduğu TSE ve Sanayi Bakanlığı belgeleri ile kamu kuruluşlarında iş bitirmeleri mevcuttur.

Yakın gelecekte, kendi bünyesinde yerli üretim amacıyla,  gerekli yatırımlar için altyapı çalışmalarını başlatan Anka Analitik, ülkemize katma değer sunma sorumluluğunu da kendine hedef seçmiştir.

Referanslar
arçelik


TEKLİF İSTEĞİ
Fiyat Teklifine mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin.
Hızlı Geri Dönüş
24 saat telefon desteği

Cihazlarımız ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat seçenekleri için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Herhangi bir soru sormak için arayın

+90 (216) 577 52 96


Temasta Olun

19 Mayıs Mahallesi Sumer Sokak Sumko Sitesi A7 BLOK NO:3CL İç Kapı No:4, 34736 Kadıköy/İstanbul

info@ankaanalitik.com.tr

+90 (216) 577 52 96

Abone Ol

© AnkaAnalitik.com.tr. All Rights Reserved. Designed by Bayraktar Tasarım