Kadıköy, İstanbul, Türkiye+90 (216) 577 52 96info@ankaanalitik.com.tr


Temsilciliklerimiz

ANKA ANALİTİK, uluslararası satış ağlarının parçası olduğu, alanlarında lider üreticilerin temsilcilikleriyle sektörün önde gelen firmalarındandır.

Geniş ürün yelpazesi ile birçok sektöre hizmet veren ANKA ANALİTİK, müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

GNR ANALYTICAL INSTRUMENTS GROUP (İtalya), sektörün en yenilikçi teknolojilerini üreten dünyanın önde gelen Optik Emisyon Spektrometre ve X-Ray Difraktometre üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi ile sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Anka Analitik, GNR ANALYTICAL INSTRUMENTS GROUP  firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir. 

Galdabini

CESARE GALDABINI S.p.A. (İtalya), 1890'da kurulan ve tamamen GALDABINI ailesine ait olan şirket, yenilikçi teknolojisi, uzman desteği ve birinci sınıf hizmet anlayışı ile yüksek kaliteli Çekme, Basma, Eğilme ve Darbe Test Cihazları üretmektedir. Anka Analitik, CESARE GALDABINI S.p.A. firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir. 

BetterSize

Bettersize Instruments (Çin), 1995'ten beri,marka itibarı, satış hacmi ve en önemlisi nitelikleri bakımından Partikül Boyutu Analiz sektöründe önemli bir üreticidir. Temel ihtiyaçlardan, gelişmiş araştırma ekipmanlarına kadar, Nanometreden Milimetreye kadar malzemelerin hassas analizi için bilim insanlarına ve mühendislere, malzeme özelliklerini anlama, araştırmayı kolaylaştırma ve üretim verimliliğini artırmada yardımcı olan çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Anka Analitik, Bettersize Instruments firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir. 

3P Instruments, önceki ismiyle "Quantachrome GmbH & Co. KG" yıllardır süre gelen tecrübesiyle toz karakterizasyon cihazlarında dünyadaki en önemli üreticilerindendir. Gelişmiş cihazları ve mühendislik tecrübesiyle birlikte partikül, toz ve por dünyasındaki tüm analizler için analitik çözümler üretip cihazlar geliştirmektedir. Anka Analitik 3P Instruments firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

ISP Co., Ltd. (Güney Kore), üretim, araştırma-geliştirme ve servis konulaında ülkesindeki en iyi firma ve XRF spektrometreleri üreticisidir. Kaplama kalınlığı ve zararlı madde tespiti için geliştirdikleri XRF cihazlarının yanısıra SEM (elektron Mikroskobu) cihazlarıda üretmektedir. Anka Analitik, ISP Co., Ltd. firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

SCP SCIENCE (Kanada), rakipsiz  numune hazırlama cihazları, spektrometre cihazları için kalibrasyon standartları, laboratuvar kimyasalları ve ICP, XRF, AAS cihazlarına sarf malzeme üretimi ile analitik ekipmanlar ve laboratuvar kimyasalları konusunda sektörün lider üreticisidir. Anka Analitik, SCP SCIENCE firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

CONOSTAN (Kanada), ICP, AAS, DCP, XRF, Rotrode ve benzeri elementel analiz cihazlar için dünyanın lider yağ standartları üreticisidir.  Anka Analitik, CONOSTAN yağ standartların yetkili tek Türkiye temsilcisidir.

EQUILAB (İspanya), endüstriyel ve AR-GE laboratuvarlarına yönelik özgün çözümler sunan, 25 yılı aşkın deneyimiyle numune hazırlama sistemleri ve analiz cihazları üretmektedir. Anka Analitik, EQUILAB firmasının tek yetkili Türkiye temsilcisidir.

Referanslar
arçelik


TEKLİF İSTEĞİ
Fiyat Teklifine mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin.
Hızlı Geri Dönüş
24 saat telefon desteği

Cihazlarımız ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat seçenekleri için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Herhangi bir soru sormak için arayın

+90 (216) 577 52 96


Temasta Olun

19 Mayıs Mahallesi Sumer Sokak Sumko Sitesi A7 BLOK NO:3CL İç Kapı No:4, 34736 Kadıköy/İstanbul

info@ankaanalitik.com.tr

+90 (216) 577 52 96

Abone Ol

© AnkaAnalitik.com.tr. All Rights Reserved. Designed by Bayraktar Tasarım