Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » Kurumsal

Temsilciliklerimiz

ANKA ANALİTİK, uluslararası satış ağlarının parçası olduğu, alanlarında lider üreticilerin temsilcilikleriyle sektörün önde gelen firmalarındandır.

Geniş ürün yelpazesi ile birçok sektöre hizmet veren ANKA ANALİTİK, müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

               

GNR ANALYTICAL INSTRUMENTS GROUP (İtalya), sektörün en yenilikçi teknolojilerini üreten dünyanın önde gelen Optik Emisyon Spektrometre ve X-Ray Difraktometre üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi ile sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Anka Analitik, GNR ANALYTICAL INSTRUMENTS GROUP  firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.                                                                                  

Galdabini

CESARE GALDABINI S.p.A. (İtalya), 1890'da kurulan ve tamamen GALDABINI ailesine ait olan şirket, yenilikçi teknolojisi, uzman desteği ve birinci sınıf hizmet anlayışı ile yüksek kaliteli Çekme, Basma, Eğilme ve Darbe Test Cihazları üretmektedir. Anka Analitik, CESARE GALDABINI S.p.A.  firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir. 

 

BetterSize

Bettersize Instruments (Çin), 1995'ten beri,marka itibarı, satış hacmi ve en önemlisi nitelikleri bakımından Partikül Boyutu Analiz sektöründe önemli bir üreticidir. Temel ihtiyaçlardan, gelişmiş araştırma ekipmanlarına kadar, Nanometreden Milimetreye kadar malzemelerin hassas analizi için bilim insanlarına ve mühendislere, malzeme özelliklerini anlama, araştırmayı kolaylaştırma ve üretim verimliliğini artırmada yardımcı olan çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Anka Analitik, Bettersize Instruments firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir. 

3P Instruments, önceki ismiyle "Quantachrome GmbH & Co. KG" yıllardır süre gelen tecrübesiyle toz karakterizasyon cihazlarında dünyadaki en önemli üreticilerindendir. Gelişmiş cihazları ve mühendislik tecrübesiyle birlikte partikül, toz ve por dünyasındaki tüm analizler için analitik çözümler üretip cihazlar geliştirmektedir.Anka Analitik 3P Instruments firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

ISP Co., Ltd. (Güney Kore), üretim, araştırma-geliştirme ve servis konulaında ülkesindeki en iyi firma ve XRF spektrometreleri üreticisidir. Kaplama kalınlığı ve zararlı madde tespiti için geliştirdikleri XRF cihazlarının yanısıra SEM (elektron Mikroskobu) cihazlarıda üretmektedir. Anka Analitik, ISP Co., Ltd. firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

SCP_Science

SCP SCIENCE (Kanada), rakipsiz  numune hazırlama cihazları, spektrometre cihazları için kalibrasyon standartları, laboratuvar kimyasalları ve ICP, XRF, AAS cihazlarına sarf malzeme üretimi ile analitik ekipmanlar ve laboratuvar kimyasalları konusunda sektörün lider üreticisidir. Anka Analitik, SCP SCIENCE firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

Conostan

CONOSTAN (Kanada), ICP, AAS, DCP, XRF, Rotrode ve benzeri elementel analiz cihazlar için dünyanın lider yağ standartları üreticisidir.  Anka Analitik, CONOSTAN yağ standartların yetkili tek Türkiye temsilcisidir.

EQUILAB (İspanya), endüstriyel ve AR-GE laboratuvarlarına yönelik özgün çözümler sunan, 25 yılı aşkın deneyimiyle numune hazırlama sistemleri ve analiz cihazları üretmektedir. Anka Analitik, EQUILAB firmasının tek yetkili Türkiye temsilcisidir.
IT_Concepts IT Concepts GmbH (Almanya), nitelikli ve motive çalışanlarıyla, dünya çapında elektronik ve opto-mekanik sistemler geliştirmekte ve üretmektedir.
Ürün portföyü, Endüstriyel ve  Tıbbi Videoskop & Endoskop bileşenlerinden,  Video Endoskop, Boroskop, sistemlerine ve profesyonel görsel inceleme ve güvenlik teknolojisi çözümlerine kadar uzanmaktadır. Anka Analitik, IT Concepts GmbH firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir. 
  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2022 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved