Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » MALZEME VERITABANI

TOTAL MATERIA Malzeme Veritabanı

 

 

Total Materia gereksinimlerinize uyacak paket ve lisans opsiyonlarına sahiptir. En küçük tek kullanıcılı paketlerimizden, global şirket lisanlarına kadar, Total Materia mühendislik amaçlarınıza olağanüstü bir değer sunar; 

 

 

 

Total Metals - Kimyasal bileşim, mekanik ve fiziksel özellikler, ısıl işlem diyagramları, çapraz referans tabloları ve 350,000'den fazla metal alaşım için çok daha fazlasını içeren, standart malzeme özellikleri verilerini sunan Dünya'nın en geniş içeriğine sahip veri tabanı! 

PolyPLUS  - Mekanik, fiziksel, termal ve elektriksel özellikler de dahil olmak üzere binlerce plastik, seramik ve kompozit için malzeme özelliklerine erişim sağlayan yeni metal olmayan malzemeler veri tabanı.

Extended Range  - Gelişmiş CAE / FEA yazılımlarına veri aktarımı için yapısal ve ısıl hesaplamalar yanında analizler için benzersiz bir malzeme özellikleri kaynağı sağlar. Binlerce gerilme gerinimi eğrisi, döngüsel özellikler, biçimlendirilebilirlik eğrileri ve çok daha fazlasını içerir.

DataPLUS - Binlerce metal ve metal olmayan malzeme için kaynak ve bağlantı bilgileri, yağlayıcılar ve soğutucular, malzeme boyutları, triboloji ve kaplamaları kapsayan veri alt kümeleri sağlayan tamamlayıcı modül.

Enviro - Binlerce metal ve metal olmayan malzeme için korozyon verileri, radyasyon, hava koşulları etkileri ve yaşlanma bilgileri sağlayan ek veri modülü.

Compliance  - Compliance-Uyumluluk modülü, malzemeler ve içeriğindeki maddeler için küresel yasal düzenlemeler hakkında çok geniş bir bilgi kaynağı sağlar.

Suppliers  - Malzemeler, özellikleri ve yerel veya global tedarikçiler arasında doğrudan bağlantı sağlayan, Total Metal Veritabanı ile birlikte dünyanın her yerinden malzeme tedarikçilerine ulaşarak hızlı bir şekilde alternatif tedarikçi ve fiyat bulmanızı sağlar.

SmartComp        SmartComp - Spektrometre tarafından sağlanan kimyasal bileşimden bilinmeyen malzemeleri tanımlayın. 350,000+ metal malzeme içerisinden eşleşmeleri bulun ve sonra bir tuşa basarak malzeme özellik verilerini ve çapraz referansları görüntüleyin.

eXporter  - Malzeme özellik verilerini, ANSYS, HyperWorks, Abaqus, Siemens NX ve daha fazla alternatif formatlar da dahil olmak üzere 3 basit adımda CAE yazılımınıza uygun formatla bilgisayarınıza aktarın.

Tracker - Kullanılan verilerin en güncel ve bu nedenle en güvenilir bilgiler olduğundan emin olun. Veritabanında nelerin değiştiğini ve standart sürüm güncellemelerinden özellik verilerine kadar neyin ne zaman değiştiğini tam olarak görün ve tüm güncellemelerden anında haberdar olun.

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2022 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved