Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » ÜNİVERSAL TEST CİHAZLARI

ÇİFT SÜTUNLU MASAÜSTÜ ÇEKME BASMA TEST CİHAZLARI

ÇİFT SÜTUNLU MASAÜSTÜ ÜNİVERSAL ÇEKME BASMA TEST CİHAZLARI

Çift Sütunlu Masaüstü Üniversal Çekme Basma QUASAR serisi  5 kN 10 kN 25 kN 50 kN veya 100 kN  kuvvet opsiyonları ile üretilmektedir. Müsterinin taleplerine göre düşük kuvvetlerde yük hücresi eklenebilir ve donanım otomatik olarak atamayı sağlar. 

GALDABİNİ Quasar elektromekanik üniversal çekme basma cihaz serisinin ergonomik tasarımı çene, (yarı - otomatik veya video) ekstansometre ve sıcaklık kabini gibi aparatlar ile kullanım ve erişim kolaylığı sağlar

Düşük kuvvet gerektirebilen kopma ve deformasyon (rupture and deformation) testlerinde plastik, elastomer, kauçuk ve özellikle küçük çaplardaki metal gibi malzeme testleri için uygundur.

QUASAR  5 kN, 10 kN ve 25 kN luk çift sütun üversal çekme basma test cihazları  Jeotekstil, plastik, kauçuk, veya tekstil elastomer gibi düşük kuvvet gerektiren spesifik ölçümler için uygundur.

QUASAR 50 kN masaüstü üniversal çekme basma cihazı - 50kN- orta ölçekli metal, çelik, alüminyum, plastik veya Jeotekstil gibi malzemeleri test etmek için ideal bir çözümdür.

QUASAR 100 masaüstü üniversal çekme basma cihazı -100kN - Ø30 çaplı borular gibi büyük ölçekli çelik, alüminyum test etmek için ideal bir çözümdür.

Avrupa En İyi Donanımları

GALDABINI üniversal çekme basma test makineleri - birinci sınıf Avrupa donanımları bakım gerektirmeyen BONFIOGLIO AC motor, BECKHOFF kontrol sistemi, BOSCH REXROTH vida sistemi – kullanılarak, yüz yılı aşan mühendislik tecrübesi ile geliştirilip ve üretilmektedir. Bu özellikleri sayesinde premium elektromekanik üniversal çekme basma cihazları arasında en iyi bütçe opsiyonlarına sahip cihazlardır.

Labtest Malzeme Test Yazılım

Labtest malzeme test yazılımı ile kullanıcılar, önceden yüklü testleri özelletirebilir veya test sihirbazını kullanarak kendi test prosedürlerini kolaylıkla hazırlayabilirler.

Çekme testi:  metal ISO6892-1 (yöntem A + B), plastik ISO527, kauçuk DIN 53504

Basma testi: metal DIN 50106, otomotiv / sanayi bileşenleri, montajlar, yay testi

Eğme testi: metal EN ISO 7438, plastik EN ISO 178, kaynaklarda eğme testi

Döngüsel testler: Örneğin numunenin mekanik yorgunluğu (düşük dinamik), bileşenler

Yırtılma testi, soyma testi, kesme testi, sürtünme testi ve çok daha fazlası

QUASAR ÖZEL GÖVDELİ UTM

Ekstra Uzun gövdeli üniversal çekme basma modellerimiz yüksek uzama özelliklerine sahip malzemelerinizin testleri üretilmektedir.. Kutu, mobilya, büyük otomotiv parçaları vb geniş numune tiplerinin testleri amacıya ekstra geniş gövdeler kullanılır. Bu özel boyutlu üniversal test makinelerinin üretimi büyük örneklere sahip bazı uygulamalar için gereklidir.  


  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2022 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved