Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » ÜNİVERSAL TEST CİHAZLARI

TEK SÜTUNLU MASAÜSTÜ ÇEKME BASMA TEST CİHAZI

Tek Sütunlu Masaüstü Üniversal Çekme Basma Test Cihazı 

Yük Gövdesi: 2,5 kN'a kadar kuvvetler için

Kullanılabilir Yük Hücreleri: 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1.000 | 2.500 N

Ekstansometre uzaması > % 1200

GALDABINI üniversal çekme basma cihazlarının en küçüğü olan Quasar 2.5, tipik olarak 0.02 - 2500 N arasındaki kuvvetleri için kullanılır. Buna ek olarak çekme basma cihazlarına da test veya malzemelere göre birden fazla yük hücresi eklenebilir. Galdabini üniversal çekme basma cihazının donanımı ve yazılımının mükemmel uyumu sayesinde, küçük yük hücresini sistem otomatik olarak tanımlar. QUASAR serisinin en ufağı olan bu modelde, diğer 2 sütunlu test çekme basma modellerimiz ile aynı donanım ve yazılım kullanılmaktadır.

Elektromekanik olan Quasar serisi üniversal çekme basma cihazı, uzun gövde veya ekstensometre opsiyonları ile yüksek uzama özelliğine sahip malzemelerde (PP Polipropilen, PU Poliüretan, PE Polietilen) çekme testleri rahatlıkla yapabilmektedir.  

 

Avrupanın En İyi Donanımları

GALDABİNİ üniversal çekme basma test makineleri birinci sınıf Avrupa donanımlarını  -bakım gerektirmeyen BONFIOGLIO AC motor, BECKHOFF kontrol sistemi, BOSCH REXROTH vida sistemi – kullanılarak, yüz yılı aşan mühendislik tecrübesi ile geliştirilip ve üretilmektedir. Bu özellikleri sayesinde premium elektromekanik çekme basma cihazları arasında en iyi bütçe opsiyonlarına sahip markadır.

Labtest Malzeme Test Yazılım

Müşterilerin gereksinimlerini güçlü donanımı ve eksiksiz Labtest yazılımı ile yerine getirir;  ISO527, kauçuk ASTM D 638'e göre çekme testleri veya sıyırma (peel) testleri ; ISO 37, ASTM D 412, EN 16732 vb.

Yazılımın test sihirbazı veya önceden yüklenip özelleştirilmiş test prosedürleri kullanılarak plastik, tekstil, iplik, tel, kauçuk, kağıt ve metal / tel (küçük kesitli) bileşenlerin testleri gerçekleştirilir.

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2022 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved