Kadıköy, İstanbul, Türkiye+90 (216) 577 52 96info@ankaanalitik.com.tr


Anasayfa » ÜNİVERSAL TEST CİHAZLARI

LABTEST - MALZEME TEST YAZILIMI

Galdabini Üniversal Test Makineleri Yazlımı

LABTEST

Kullanıcı Dostu, Esnek ve Güçlü

Galdabini, 35 yıllık test yazılım ve 123 yıllık test makinesi üretim (1897'de ilk test baskı makinesi) tecrübesi ile, yazılım mühendisleri yep yeni malzeme yazılımı LabTesti yaratmıştır. LabTest malzeme test yazılımı üniversal çekme basma makinelerini kullanan endüstrilerin ve test laboratuvarının gereksinimlerini, donanımın ile sağlanan mükemmel uygumu ile beklentilerini aşan güçlü bir sistemdir. Malzeme test yazılımı statik üniversal üniversal çekme basma test makineleri ile yapılabilecek tüm testlerin standartlara uyumlu yürütülmesine odaklanmıştır. 

Yazılım, sezgisel ara yüzü sayesinde de kolayca öğrenilebilecek ve uygulamaların rahatlıkla yapılabileceği basitliktedir.

LabTest' de yüzlerce uluslararası standartlara (EN-ISO, ASTM, DIN, JIS, GB ..) göre üniversal çekme basma test yöntemleri ve sonuçları önceden oluşturulmuştur.  Böylece LabTest malzeme yazılımı, farklı veya bileşenli malzemelerin verimli testi için ideal çözüm haline gelmektedir. 

Kompozit testleri, malzeme testleri, basma testleri, eğme testleri, metal testleri ISO 6892 method A veya B çekme mukavemeti Rm, Rp0.01, ReH , ISO 527 plastik çekme testi için Akma gerilimi, uzama; DIN 53504 standardına göre elastomer veya kauçuk çekme testi, Soyma testi, yapışma mukavemeti testleri, yırtılma testleri,     3 nokta / 4 nokta eğme testleri

                                                                                                                    

                             

       Universal Test Makineni İstediğin Gibi Kontrol Et

Esnek ve kullanıcı dostu olan LabTest çekme, basma, eğme veya diğer test prosedürleri oluşturmaları için tüm modülleri açıktır.  Örnek; ISO6892 standardına göre metal çekme testi;  olay kontrolü; eğer bir olay oluşursa yazılım diğer adıma geçer (test hızı/test kontrol vb). Kullanıcı test öncesi önyükleme veya sonrası çene pozisyonlanmasını gibi standart ihtaçlarını istediği gibi kontrol edebilir.

Loadcell' in korunması amacıyla çaprazkafa hareketini engelleyerek ve testi sonlandırılması için limit ayarı yapılabilir.

LabTest yazılımı kullanıcıları, kurulum sihirbazını sayesinde adım adım, yeni test yöntemlerini veya prosedürlerini özgürce testlerini oluşturabilirler ve değiştirebilirler.

 

Grafik yapılandırma ekranı ile çekme veya basma gibi testleri gerçek zamanlı takip edilecek değerlerin tanımlanması sağlayabilir.  Dahası LabTest'e önceden yüklenmiş üniversal çekme basma vb test standartları ve yüzlerce sonuçu kolaylıkla atanabilir. Örneğin; Çekme testi sonucunda Elastik modülü, Akma değeri, Kopma dayanımı veya Kopma uzaması vb değerlerin fazlasına ulaşılabilir.

 Test Simulasyonu

LabTest test tekrarlama ekranı ile çekme basma veya diğer testlerin sonuçlarını farklı koşullarda tekrar değerlendirilmesini sağlar.  Yazılım, test koşullarının veya parametrelerin değiştirilmesi ile (örneğin numune kesiti, lo değeri vb) saklanan "ham veriler" temelinde,çekme basma veya diğer testlerin , yeniden hesaplanmasına izin verir. Böylece firmalar, zaman alan çekme basma gibi testlelerin kısa sürede tekrarlanmasını sağlar. 


Kullanıcı Yönetimi

LabTest malzeme test yazılımı; kullanıcı yönetim ekranı ile firmalar bilgilerin korunması ve güvenliği sağlyabilirler.  Böylece yönetici olarak kullanıcılara farklı haklar atayabilirsiniz. Örneğin  kullanıcı 1: Metot oluşturma, değiştirme ve silme yetkisine sahipken; kullanıcı: 2 Değişiklik yapmadan "sadece kullanma" ile yetkilendirilebilinir.

 

 Referanslar
arçelik


TEKLİF İSTEĞİ
Fiyat Teklifine mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin.
Hızlı Geri Dönüş
24 saat telefon desteği

Cihazlarımız ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat seçenekleri için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Herhangi bir soru sormak için arayın

+90 (216) 577 52 96


Temasta Olun

19 Mayıs Mahallesi Sumer Sokak Sumko Sitesi A7 BLOK NO:3CL İç Kapı No:4, 34736 Kadıköy/İstanbul

info@ankaanalitik.com.tr

+90 (216) 577 52 96

Abone Ol

© AnkaAnalitik.com.tr. All Rights Reserved. Designed by Bayraktar Tasarım