Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » 3D METAL BASKI SİSTEMLERİ

BLT-S400 3D METAL YAZICI ​​​​​​

HAVACILIK, UZAY SANAYİ, MOTOR, MEDİKAL, OTOMOTİV, ELEKTRONİK, KALIP, AR-GE UYGULAMALARI İÇİN  3D METAL YAZICI

Akıllı Üretim, Endüstriyel Tasarım

Kullanılabilir Metal Alaşım Tozları: Titanyum Alaşımı, Alüminyum Alaşım, Yüksek Sıcaklık Alaşımı, Co-Cr Alaşımı, Paslanmaz Çelik, Süperalaşım, Takım Çeliği, Bakır Alaşımı

Baskı Alanı Boyutu :400mm × 250mm × 400mm

Gücü : 500 W × 2

BLT-S400 Çoklu 3D Metal Yazıcı, havacılık, otomotiv, tıp ve enerji alanlarındaki ürünlerin eklemeli üretimi için tasarlanmıştır.

BLT-S400 ; BLT tarafından 3D 3D metal yazıcı endüstrisinin geliştirme ihtiyaçlarını tam olarak araştırarak parçaların seri üretimi için geliştirilen büyük boyutlu, yüksek verimli, düşük maliyetli bir 3D Metal Yazıcı makinesi ekipmanıdır.

BLT-MCS ile kurulan BLT-400 3D Metal Yazıcı makinesi, temel parametreleri izleme, kalite kayıtlarını izleme ve ön izleme, baskı ayarı, çoklu tarama-sıralama, gerçek ve zamanlı işlem algılama  gibi güçlü işlevlerle makine bakımını tahmin etme yeteneğine sahiptir. Buna ek olarak eklemeli imalat kullanıcılarına, 3D metal yazıcı makinesinde açık 294 parametre ile en uygun çözümleri sunmaktadır.

BLT-MES 3D Metal Yazıcı sistemi ile birden fazla makine birbirine bağlanabilir, bu da gelecekteki fabrikalarda ağ oluşturma ve akıllı yönetimi daha kolay hale getirmesini sağlar.

Baskı verimliliği açısından, BLT-S400 3D Metal Yazıcı cihazı; iki yönlü toz yaymayı özellilği ile hızlı üretimler gerçekleştirilebilir.

F-Theta, Çift Galvanometreli optik sistemin yüksek tarama hızı, iki adet 500W fiber ile birlikte yüksek hızda baskıya olanak sağlayan 3D Metal Yazıcı makinesidır..

Üretim için reaktif ve reaktif  olmayan  toz metaller kullanılmaktadır. Baskı için, BLT (Bright Laser Technologies) tarafından üretilen ve ASTM, AMS, ISO ve SAE standartlarına uygun alüminyum, titanyum, kobalt-krom alaşımlarının yanı sıra çelik ve nikel alaşımlarını kullanabilirsiniz. 3D metal yazıcı için malzeme ayarları modülünün açık kaynaklı yazılımı, yerli veya Avrupa üretimi metal tozların kullanımına izin verir.

Uygulama Alanları:

Havacılık 

Uzay 

Mühendislik

Sağlık

Kalıp ve Parça İmalatı

Otomotiv

Elektronik 

Üniversiteler ve Ar-Ge Birimleri

Uygulama Örnekleri:

BLT-S400  3D Metal Yazıcı Avantajları:

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2022 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved