Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » 3D METAL BASKI SİSTEMLERİ

BLT-S320 3D METAL YAZICI

HAVACILIK, UZAY, MOTOR, TIBBİ BAKIM, OTOMOTİV, ELEKTRONİK, KALIP, AR-GE UYGULAMALARI İÇİN  3D METAL YAZICI

Ekonomik Optimizasyon

Kullanılabilir Metal Alaşım Tozları: Titanyum Alaşımı, Alüminyum Alaşımı, Süperalaşım, Co-Cr Alaşımı, Paslanmaz Çelik, Yüksek Mukavemetli Çelik, Takım Çeliği, Bakır Alaşımı

Baskı Alanı Boyutu :250mm × 250mm × 400mm

Gücü : 500 W × 2

BLT-S320, 3D seçici çoklu metal yazıcı sistemi,  jet motorları için parçaların, güç makineleri için türbinlerin ve otomobil motorları için parçaların imalatında, büyük makine yapımı alanlarında ürünlerin eklemeli üretimi için tasarlanmıştır. Tıpta bu ekipman diz endoprotezleri oluşturmak için idealdir.

BLT-S310'dan farklı olarak, BLT-S320 3D yazıcı, ürünlerinizi daha hızlı basacak, böylece ürünlerinizin maliyetini azaltacak ve diğer ürünleri yazdırmak için size zaman kazandıracak çift 500 W sistemine sahiptir. 250x250x400 baskı alanı, çok sayıda kaynak ve lehimleme işlemine başvurmadan büyük ürünlerin basılmasına olanak sağlamaktadır.

Birinci sınıf marka hassas optik ve galvonometre bileşenleri kullanılarak üretilen BLT 3D seçici çoklu metal yazıcı sistemi makinaları, ekipmanın istikrarlı ve uzun çalışma saatlerine ulaşmasını sağlar. Gelişmiş atmosfer yönetim sistemi ile, 3D seçici çoklu metal yazıcı sistemi ekipmanı mükemmel hava sızdırmazlığına sağlar ve baskı haznesindeki oksijen içeriği, üretim sırasında 50PPM'den azdır, böylece parçaların şekillendirme kalitesi de arttırılır.

BLT-S320 3D Metal Yazıcı makinesi çoklu  ve çift galvanometreli toz yataklı 3D seçici çoklu metal yazıcı ekipmanıdır. Tek ve tek galvanometreli 3d metal yazıcılarla  karşılaştırıldığında, çift galvanometre sayesinde baskı verimliliği % 30 artırır. Böylece parça işleme süresinden büyük ölçüde tasarruf sağyalan ve parça maliyetini etkili bir şekilde düşüren 3D seçici çoklu metal yazıcı sistemi ekipmanı ortaya çıkar. Diğer taraftan tüm parçaların iç ve dış yüzey kalitesi kompakt ve hatasızdır.

Çift veya tek yönlü hızlı toz yayma özelliğine sahip olan 3D seçici çoklu metal yazıcı sistemi; BLT-MCS yazılımı ile baskı parametrelerini gerçek zamanlı izlenmesini ve malzeme geliştirme sürecinin kontrolüne yardımcı olan çeşitli kalite raporlar ve formları (veriler veya eğriler) oluşturabilir.

Uygulama Alanları:

Havacılık 

Uzay

Mühendislik

Sağlık

Kalıp ve Parça İmalatı

Otomotiv

Elektronik 

Üniversite ve Ar-Ge Birimleri

Uygulama Örnekleri:

BLT-S320 3D Metal Yazıcı Avantajları:

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2022 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved