Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » 3D METAL BASKI SİSTEMLERİ

BLT-S210 3D METAL YAZICI

TIP FAKÜLTELERİ,  ÜNİVERSİTELER VE   AKADEMİK KURUMLAR  İÇİN 3D METAL YAZICI

Modüler Tasarım, Sorunsuz Teşhis

Kullanılabilir Metal Alaşım Tozları: Titanyum Alaşımı, Alüminyum Alaşımlı, Süperalaşım, Co-Cr Alaşımı, Paslanmaz Çelik, Yüksek Mukavemetli Çelik, Takım Çeliği

Baskı Alanı Boyutu :105mm × 105mm × 200mm

Gücü : 500W / 200W

Uygulama Alanları: 

Üniversiteler ve Ar-Ge Birimleri

 

 

BLT-S210 3D METAL YAZICI Sistemi, yüksek hassasiyetli karmaşık parçaların 3D baskısı için tasarlanmıştır. Endüstriyel bir 3D yazıcı olan BLT-S210,  tıp fakülteleri,  üniversiteler ve   akademik kurumlar  için katmanlı imalat teknolojileri alanında uzman yetiştirmek için en uygun çözüm olacaktır.

Baskı verimliliği 15 cm3/s olan BLT-S200 3D metal yazıcısı, yüksek performans, yüksek konfigürasyon ve yüksek kararlılığa 3D METAL YAZICI ekipmanıdır. 

BLT-S210 3D metal yazıcı makinesi tek yönlü değişken hızlı toz yayma özelliğine sahiptir.

BLT-S210 3D metal yazıcı ekipmanının BP yazılımı, açık ve düzenlenebilir olan 294 işlem parametresini desteklemektedir. 

BLT-S210 metal yazıcı cihazı ile birlikte gelen BLT-MCS yazılımı, baskı temel parametrelerinin gerçek zamanlı izlenmesini ve malzeme geliştirme sürecinin kontrolüne yardımcı olan çeşitli kalite raporlar ve formları (veriler veya eğriler) oluşturabilir. 

Baskı alanının küçük boyutları (105x105x200 mm), tıbbi ürünlerin (intervertebral kafesler, endoprotezler, diş protezleri) hem titanyum hem de kobalt-krom üretimi ve endüstriyel kullanıma yönelik ürünlerin, değerli metallerden yapılmış mücevherlerin 3D metal baskısı için idealdir.

Ve aynı zamanda büyük makine yapım işletmelerinde karmaşık ürünlerin prototiplenmesi için  F-Theta optik sistemi, üründen ürüne en yüksek kalitede ve en iyi tekrarlanabilirliğe sahip ürünler sağlayacaktır.

Uygulama Örnekleri:

BLT-S210 3D Metal Yazıcı Avantajları:

 

 

 

 

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2022 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved