Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » NUMUNE HAZIRLAMA CİHAZLARI

DigiPREP HT Yüksek Sıcaklık Numune Yakma Sistemi

DigiPREP HT YÜKSEK SICAKLIK NUMUNE YAKMA SİSTEMİ

DigiPREP HT, son teknoloji tasarım özelliklerini bir araya getiren yüksek sıcaklık yakma sistemidir. 10 ila 40 pozisyon arasında değişen dört modeli mevcuttur. DigiPREP HT blok çift bölgeli tüp rafı, Teflon® egzoz çıkışı ve Teflon® tüpleriyle birlikte eksiksiz olarak gelir. DigiPREP HT sistemleri, ortam sıcaklığından 450 ° C'ye kadar bir sıcaklık aralığına sahiptir.
DigiPREP HT, cam manifoldlarda görülen tipik kırılmaları ortadan kaldıran tamamen Telfon® manifold egzoz sistemiyle üretilmiştir. Teflon manifold®, akan su jeti (010-520-030, cihazla birlikte verilir) veya SCP SCIENCE Universal Scrubber System ile birlikte kullanılır. DigiPREP HT yakma sistemleri, az alan kaplayacak şekilde hareketli dikey pozisyonlu olarak tasarlanmış tüp rafları ve manifold mevcuttur. 
DigiPREP HT, korozyona dayanıklı, grafit ısıtma bloğu ile benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, grafit bloğun ısıtma matı, ısıyı tüm yüzey boyunca eşit olarak dağıtacak ve ± 3 ° C'lik bir sıcaklık homojenliğini koruyacak şekilde ayarlanmıştır ve tekrarlanabilir yakmalar sağlar. Alüminyumdan yapılan ısıtma blokları ile karşılaştırıldığında, DigiPREP HT grafit bloklar eğilmez, bükülmez veya aşınmazlar.
 

 

 


  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2022 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved