Kadıköy, İstanbul, Türkiye+90 (216) 577 52 96info@ankaanalitik.com.tr


Anasayfa » BET YÜZEY ALANI ÖLÇÜM - ADSORPSİYON CİHAZLARI

3P Meso Serisi

3P meso serisi cihazlar, sırasıyla bir, iki veya dört analiz istasyonunda Azot ve diğer aşındırıcı olmayan gazlarla (örneğin CO2, Ar, Kr, H2, O2, CO, NH3 veya CH4) tam otomatik hacimsel sorpsiyon analizi yapmaktadır. Minimum alan gereksinimi ile mezogözenekli (mezo porlu) malzemelerin karakterizasyonuna izin verir.

3P meso 112, bir numuneyi ölçebilirken aynı zamanda ikinci bir numunenin yerinde gazdan arındırma işlemini gerçekleştirebilir. Hem analizin hem de gazdan arındırma işleminin sonunda ısıtıcı manto, dewar ile değiştirilir ve analiz ikinci numune üzerinde devam eder. Alternatif olarak, numune aktivasyonu için her iki istasyon da kullanılabilir.

Model 3P meso 222 ile entegre numune hazırlama ile iki istasyonlu bir analiz düzeneği de mevcuttur. Bu sistem, iki numunenin eşzamanlı analizine izin verir.

3P meso 400, mezo ve makro gözenekli malzemelerin BET yüzey alanı, toplam gözenek hacmi ve gözenek boyutu dağılımlarının belirlenmesi için tamamen bağımsız dört analiz istasyonuna sahip kompakt bir sorpsiyon analiz cihazıdır. Her analiz istasyonu ayrı ayrı programlanabilir ve herhangi bir zamanda başlatılabilir. Bu, dört bağımsız dozlama hacmi sayesinde herhangi bir zaman kaybınız olmaz.
 

 

 

Özellikler 

Referanslar
arçelik


TEKLİF İSTEĞİ
Fiyat Teklifine mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin.
Hızlı Geri Dönüş
24 saat telefon desteği

Cihazlarımız ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat seçenekleri için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Herhangi bir soru sormak için arayın

+90 (216) 577 52 96


Temasta Olun

19 Mayıs Mahallesi Sumer Sokak Sumko Sitesi A7 BLOK NO:3CL İç Kapı No:4, 34736 Kadıköy/İstanbul

info@ankaanalitik.com.tr

+90 (216) 577 52 96

Abone Ol

© AnkaAnalitik.com.tr. All Rights Reserved. Designed by Bayraktar Tasarım